• Araç Tipi : Mercedes
 • Yolcu Sayısı : 12 Yolcu
 • Ulaşım : 3-4 Saat
 • Bagaj : Max 10 Bagaj
 • Yolculuk: Aynı Gün

aynı gün gidiş/dönüşte

%15
İndirim

İstanbul İzmir Transfer & Ulaşım

İstanbul'dan Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ ,Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla semtlerine sizleri güvenli ve sağlıklı şekilde hazırlıyoruz. Taksi ve otobüs gibi sağlıksız olarak ifade edilen ulaşım tercihlerinden uzak durmak isteyen misafirlerimiz için sunulan bir olanaktır.

Sizlere en kaliteli yolculuğu sunan Havaalanı Transferi Şirketimiz; havaalanı, Uludağ & Kartalkaya, saatlik/günlük araç tahsisi, şehirler arası transfer, şehir turları gibi hizmetler ile sizlerle.

Gerek araç filomuz gerekse dikkat ettiğimiz kurallar çerçevesinde tüm ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul çıkışlı olarak gerçekleştirdiğimiz birçok tatil rotası ile sizlere keyifli bir seyahat sağlamaktayız. Son dönemde pandeminin de çıkışı ile otobüs gibi ulaşım araçları ile seyahat etmek istemeyen yolculuklar için firmamız araçları sağlanmaktadır.

İstanbul İzmir Yolculuk Süresi & Araç içi İmkanlar

İstanbul ile İzmir arası seyahat, araçlarımız ile ortalama 5-6 saat sürmektedir. Yolculuk süresince boyunca dilediğiniz zaman mola verebileceğiniz araçlarımızla seyahatiniz gerçekleştirilmektedir.

Sadece ne zaman ve nereden alınmak istediğinizi ve varış noktanızı belirterek veya alternatif olarak saatlik rezervasyon da yapabilirsiniz. Tatilinizde gidiş ve dönüş transfer hizmeti de dilerseniz sunmaktayız.

İstanbul İzmir ulaşımınızda sizlere yolda duraklama; covid-19 tedbirleri kapsamında seyahat; GPS takip özelliği, araç içi ikram hizmetlerini sunuyoruz. Özel araçlarımızı kullanan tüm sürücülerimiz deneyimli ve uzun yol tecrübeli sürücülerdir. Bunun yanı sıra tüm araçlarımız rutin kontrole girer ve seyahat öncesi sizler için dezenfekte edilir.

İstanbul İzmir Transfer & Ulaşım İmkanlarımız

İstanbul veya İzmir çıkışlı olarak planlayacağınız seyahati daha güvenli ve konforlu bir hale getirmek için Havaalanı Transferi’ni seçebilirsiniz. Mesafe uzun veya kısa olmaksızın sizler için 7/24 çalışıyoruz. Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyeti hedefli çalışarak sizi önemsediğimizi belirtmek isteriz.

İstanbul-İzmir Transfer & Ulaşım imkanları bakımından koronavirüs tedbirleri alınmış VIP araçlarla seyahat sağlıyoruz. Havaalanından transfer, şehir içi noktalardan alınarak transfer faaliyetlerini de sunmaktayız. Bunun yanı sıra tüm şoförlerimiz, kar ve dağ yolu tecrübeli sürücüler olmakla birlikte kışın da sizlere güvenilir bir yolculuk sunmaktadırlar.

Havaalanından tüm noktalara 7/24 ulaşım imkânı sunarken yollarda duraklama ve dinlenme imkânı da sunuyoruz. Uzun mesafe tecrübeli şoförler ile firmamız internet sitesinden seçeceğiniz araç ile yolculuğunuzu planlarsınız.

Rezervasyon yapmak için bizlere numaramızdan, WhatsApp üzerinden veya internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ege'nin incisi olarak tarif edilen İzmir şehri, kalabalık nüfusu ve gözde yerleşim yerleri ile oldukça rağbet gören şehirlerimizden biridir. Büyükşehir ve iş fırsatlarının büyük olduğu bu şehirde, ulaşım imkânları nüfus yoğunluğuna bağlı olarak oldukça yavaş ilerler. Bu yüzden insanlar günümüzde şehirden şehre gitmek için havayolu ulaşım aracını tercih ederek kısa süre içerisinde gidiş gelişleri sağlar. Türkiye’nin gözbebeği olarak bilinen İzmir, antik çağlardan beri en çok rağbet gören şehirlerarasındaki yerleşim yeri, dünya çapında belirli şehirlerin toplamına eşittir. Binlerce yıllık geçmişi ile birlikte günümüzde hala turist çekmesi ve yerleşik alanlarda insanların çok fazla yaşaması gözle görülür bir durumdur. Bu yüzden ulaşım imkânları sağlanacağı zaman alanında uzman firmalardan hizmet aldığınız zaman kısa süre içerisinde birçok farklı yere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Havaalanları hizmetlerinde Ege Bölgesi’nde ve İzmir çevresinde bulunan birçok farklı şehirlerarası yolculuğu sağlayan İzmir havaalanı transferi gerçekleştiren firmamız aracılığı ile kısa süre içerisinde yolculuk yapabilirsiniz. Özel VİP ve konforlu araçlarla sallanan bu yolculuk kısa süre içerisinde gerçekleşerek havaalanlarına ulaşımınız ve havaalanlarından çıktıktan sonra istediğiniz yere gitme imkânı oluşturulur. Tek yapmanız gereken firmamıza müracaat edip yolculuk yapacağınız güzergâhı belirtmek olacaktır.

Ekonomik ve Güvenilir Vip Transfer Hizmetleri ile dezenfekte edilmiş araçlarımız sizlerle. Operasyon merkezimizde 7/24 müşteri memnuniyeti sunmak için sizleri bekliyoruz. Kaliteli ve ekononik transfer hizmetleri için kolay rezervasyon seçeneğimiz bulunmaktadır.

Servislerimiz

Koronavirüs Tedbirleri Alınmış Araçlarla.

 • İstanbul havaalanından tüm noktalara transfer
 • Havaalanından transfer
 • Paylaşımsız size özel
 • Tecrübeli ve prezentabl sürücüler
 • Tüm otellere 7/24 ulaşım

Hizmetler

Şehir İçi Yol Tecrübeli ve Deneyimli Sürücüler

 • Yolda Duraklama
 • Covid-19 tedbirleri mevcut
 • GPS Takip
 • Güvenli ve konforlu yolculuk
 • Araç içi ikram

İstanbul İzmir Transferi

istanbul izmir transfer

İnanılmaz Fırsatlarla İnanılmaz Destinasyonlar