• Araç Tipi : Mercedes
 • Yolcu Sayısı : 12 Yolcu
 • Ulaşım : 3-4 Saat
 • Bagaj : Max 10 Bagaj
 • Yolculuk: Aynı Gün

aynı gün gidiş/dönüşte

%15
İndirim

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer & Ulaşım

İstanbul Havaalanın'dan Sultanahmet, Beyazıt, Avcılar, Beşiktaş, Kadiköy, Ataşehir gibi merkezi rotalara sizleri güvenli ve sağlıklı şekilde hazırlıyoruz. Taksi ve otobüs gibi sağlıksız olarak ifade edilen ulaşım tercihlerinden uzak durmak isteyen misafirlerimiz için sunulan bir olanaktır.

Eğer İstanbul’da Sabiha Gökçen Havaalanı’na gitmeniz gerekiyorsa ve nasıl gideceğiniz bilmiyorsanız transfer & ulaşım hizmetleri tam size göre bir hizmettir. Aynı şekilde Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan gideceğiniz yere nasıl gideceğiniz bilmiyorsanız transfer ve ulaşım hizmetleri bu durumda da sizin için oldukça faydalı olacaktır. Havaalanitransferi.com olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer & Ulaşım hizmetleri vermekteyiz. Peki bu hizmeti nasıl sağlıyoruz ve bu hizmeti aldığınızda ne gibi avantajlar elde etmektesiniz?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer & Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı nispeten daha şehir içinde olsa da şehri bilmeyenler için Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaşmak zor olmaktadır. Burada havaalanitransferi.com olarak biz devreye girerek sizi Sabiha Gökçen Havaalanı’nın istediğiniz yerine hızlı ve güvenli bir şekilde bırakıyoruz. Dilerseniz VIP dilerseniz ekonomik servislerimiz ile havaalanına herhangi bir sorun yaşamaksızın ulaşmanızı sağlıyoruz. Yolculuğunuz boyunca VIP ve ekonomik servis alan müşterilerimizi arasında ayrım yapmaksızın sizlerin güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlamak en büyük önceliğimiz olmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı hizmetimizden faydalandığınızda birçok avantaj elde etmektesiniz. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir;

 • Hizmetimizden faydalandığınız takdirde görevli ekibimiz tarafından karşılanacak ve aracınıza kadar eşlik edilecekseniz. Böylece hem yolu şaşırma gibi bir sorununuz olmayacak hem de valizlerinizi tek başınıza taşımanız gerekmeyecektir.
 • Profesyonel sürücü ekibimiz sayesinde güvenli ve konforlu yolculuğun yanı sıra nazik ve kibar ekiplerimiz ile yol boyunca sıkılmadan muhabbet edebilirsiniz.
 • COVID-19 tedbirleri kapsamında araçlarımızı düzenli olarak dezenfekte ediyoruz ve ayrıca araç içerisinde yedek maske bulundurarak sağlığınıza önem ve değer veriyoruz.
 • GPS takip sistemimiz ile sizi bekleyen yakınlarınızın veya tanıdıklarınızın nerede olduğunuzu anlık olarak görebilmesine imkan tanıyoruz.
Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hizmetimizden faydalanmak veya daha detaylı bilgi almak için bize sayfamızda yer alan “Bize ulaşın” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. İsteğinize göre telefonla arama yaparak, WhatsApp üzerinden iletişime geçerek, yüz yüze veya sitemizde yer alan rezervasyon yap seçeneği ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

13 milyon nüfusa sahip olan İstanbul yerleşkesinde, ulaşımın kısıtlı ve zor olduğu şartlarda istediğiniz alanlara kısa süre içerisinde ulaşmanız oldukça zordur. Özellikle de şehir yerleşkesinin oldukça uzak olduğu yerlerde, ulaşımı sağlamak için oldukça erken saatlerde kalkıp hazırlanmanız ve yola çıkmanız gerekir. Özellikle yolculuğa çıkacağınız zaman, erken saatlerde kalkıp hazırlanmanız ve ulaşımı gerçekleştirmek için gideceğiniz alanlara varmanız gerekir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen havaalanı transferleri firmamız tarafından gerçekleştirerek kısa süre içerisinde hava alanlarına varmanız sağlanır. İstanbul’un yoğun trafiği ve karmaşasından, kısa süre içerisinde havaalanlarına ulaşma işleminiz gerçekleştirerek yolda çok fazla vaktinizin geçmemesi sağlanır. Ulaşım hizmetinde konforlu araçlarla ulaşım sağlanması ile birlikte kısa süre içerisinde uzun yolculuk yapmadan, havaalanlarındaki işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirip uçak yolculuğunuzu sağlayabilirsiniz. Bu konuda firmamız uzun yıllardır hizmet veren İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen havaalanlarına transferleri gerçekleştirerek yolcuların kısa süre içerisinde yolculuk yapması ve istedikleri alanlara varması sağlanır.

Ekonomik ve Güvenilir Vip Transfer Hizmetleri ile dezenfekte edilmiş araçlarımız sizlerle. Operasyon merkezimizde 7/24 müşteri memnuniyeti sunmak için sizleri bekliyoruz. Kaliteli ve ekononik transfer hizmetleri için kolay rezervasyon seçeneğimiz bulunmaktadır.

Servislerimiz

Koronavirüs Tedbirleri Alınmış Araçlarla.

 • İstanbul havaalanından tüm noktalara transfer
 • Havaalanından transfer
 • Paylaşımsız size özel
 • Tecrübeli ve prezentabl sürücüler
 • Tüm otellere 7/24 ulaşım

Hizmetler

Şehir İçi Yol Tecrübeli ve Deneyimli Sürücüler

 • Yolda Duraklama
 • Covid-19 tedbirleri mevcut
 • GPS Takip
 • Güvenli ve konforlu yolculuk
 • Araç içi ikram

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transferi

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transferi

İnanılmaz Fırsatlarla İnanılmaz Destinasyonlar